Návrat dětí 1. a 2. ročníku a PT

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Vlády ČR se od středy 18. listopadu začínají učit prezenčně (učí se ve škole) přípravné třídy, 1. a 2. třídy za dodržení všech bezpečnostních a hygienických pravidel.

Všechny třídy budou mít každý den výuku od 8,00 do 11,40 hodin bez dělených hodin. Aktuální rozvrh třídy dostanou žáci ve středu 18. listopadu osobně a zároveň bude uveden na webových stránkách školy. Tělesná výchova bude probíhat formou vycházek (1.A v pondělí a středu; 1.B, 1.C, 2.A, 2.B v pondělí a pátek); počítejte, prosím, v tyto dny s teplejším oblečením a obutím Vašeho dítěte. V případě nepříznivého počasí budou děti zůstávat ve škole.

Obědy paní vedoucí školní jídelny přihlásila všem dětem, pokud Vaše dítě z nějakého důvodu nebude přítomno ve škole, odhlaste mu oběd (obědy) dle platných pravidel naší školní jídelny.

Pokud dítě nebude ve škole, domluvte se s třídní učitelkou na vyzvednutí zadané práce ve škole a případné konzultaci.

Školní družina bude od středy 18. listopadu fungovat v omezeném režimu bez ranní družiny z důvodu dodržení homogenity skupin a pouze do 16,00 hodin. Vyzvedávání ze školní družiny bude z organizačních důvodů možné ihned po obědě, v 15,00 hodin a v 16,00 hodin (v případě nutnosti jiného času vyzvednutí – dle telefonické dohody s vychovatelkou daného oddělení; telefonní čísla – viz webové stránky školy a hlavní vchod školy a školní jídelny).

Přípravné třídy: Vladimíra Sedláčková

1.A: Jiřina Sýkorová

1.B: Jana Šmejkalová

1.C: Jaroslava Mudrová

2.A: Šárka Tylová

2.B: Karin Zemenová

 

Všem děkujeme za vstřícnost, velkou míru zodpovědnosti a celkový přístup při distančním vzdělávání. Jsme moc rádi, že se nám do školy vrací alespoň část našich žáků, už se na ně moc těšíme!

 

Mgr. Alena Mašiková, ředitel školy